OFERTA AGRO-MASZ


2236_1

 

W oparciu o założenia przyjęte w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001 przedsiębiorstwo AGRO-MASZ, jako producent maszyn rolniczych o wysokiej jakości, dąży do stałego podnoszenia jakości wyrobów oraz obsługi Klientów co stanowi fundamentalną zasadę na której opiera się jej dzisiejsze funkcjonowanie oraz przyszłościowy rozwój.

Przedsiębiorstwo AGRO-MASZ od momentu założenia w 2004 roku rozwija się niezmiennie w szybkim tempie, każdego roku zwiększając zatrudnienie oraz produkcję. Jest to niewątpliwie efektem ciągłego podnoszenia jakości naszych wyrobów pobudzanego inwestycjami w rozwój bazy produkcyjnej oraz rosnącymi kwalifikacjami naszej kadry pracowników.

Staramy się nadawać rytm zmianom jakie następują by sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się sektora produkcji rolnej wprowadzając na rynek maszyny wytrzymałe i nowoczesne. Stawiamy na innowacyjne technologie, rozwiązania oparte na precyzji obróbki dla osiągnięcia produktów trwałych o wysokiej jakości.

Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz systematycznie wdrażamy produkcję nowych typów urządzeń by móc zaproponować rolnikom najbardziej kompleksową ofertę. Zaznaczamy także coraz silniej swą obecność na rynkach zagranicznych.

Podejmujemy nowe wyzwania, nowe projekty mające przysłużyć się powstaniu najszerszej oferty nowoczesnych maszyn oraz najwyższej jakości obsłudze klientów skupiając się na najpełniejszej realizacji ich potrzeb, na czym opieramy dzisiejsze funkcjonowanie i przyszłościowy rozwój przedsiębiorstwa.

Nasze przedsiębiorstwo zorganizowane jest w oparciu o System Zarządzania Jaskością zgodny z ISO 9001.

Copyright © Dandelion by Pexeto